poniedziałek, 12 marca 2012

Tylko żeby dożyć do następnego dnia..

Jeśli raz mu zaufasz, to już przegrałaś.




Jeśli chcesz to powiedz . Jeśli chcesz to nie mów nic , Bo słowa nic nie zmienią , A jutro trzeba żyć .




Chcę żebyś był pewny tego co robisz, bo ja już nie mam sił znowu o kimś zapominać.


Jestem wredna, zmieniam zdanie co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?


za często w moich ustach ląduje papieros, a w dłoni kieliszek. za często zastanawia mnie śmierć, jak to jest po tamtej stronie, podobno lepszej. za często przeklinam, denerwuje się, płaczę, rozwalam ulubione talerze mamy, ranie ludzi, na których mi zalezy. za często myślę o nim, co teraz robi, jak sie czuje, czy tęskni, czy nadal kocha..


- wiesz , jest ktoś kto cię kocha .. 
- serio , kto ? 
- no kurwa łatwiej to się już chyba nie dało , miejsza inteligencia ? -,-




nastolatki - najbardziej cwana grupa społeczna .chcą mieć prawa dorosłych i obowiązki dzieci.


Najbardziej irytują ludzie, którzy myślą, że wiedzą wszystko, a naprawdę nie wiedzą nic .. Bo łatwiej jest od razu osądzić , a potem wysłuchać ..

Witam Cię w moim świecie, gdzie wieje hardcorem, a rzeką płynie wódka.


Czasami tak ciężko jest zamknąć pewien rozdział życia i powiedzieć sobie: "to już koniec".

-podlałeś kwiaty?
 - tak.
 -dzwoniłeś do babci?
- tak. 
-która godzina? 
-tak.


Dowód miłości, to nie sms, że kochasz.

Prawda XXI wieku ? faceci umawiają sie z jedną a za godzinę idą do drugiej .

jestem panią swojego życia, a Tobie jedyne co mogę dać, to satysfakcję z tego, że Ci pokażę środkowy palec.

potrzebuje Twego wsparcia jak nigdy indziej, już nie liczę na farta i nie czekam, że to samo przyjdzie.

I z dnia na dzień coraz bardziej uświadamiasz sobie , że to nie ma sensu , ale za nic nie jesteś w stanie tego skończyć .

chodźmy razem, razem zawsze jest łatwiej nie opuszcze Cie, bo wiesz potrzebuje ciebie...

A gdy bede umierać podniose głowe i z uśmiechem krzykne kurwa fajnie było !

I znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę.

Nie jestem antyspołeczna, po prostu cię nie lubię.

czasem jest tak, że myślę sobie - dziś to koniec. wątpię w rap, wątpię w siebie, wątpię w Ciebie, wątpię w nas, wątpię w świat!'

początki są zazwyczaj przerażające a końcówki smutne,ale wszystko to co jest pomiedzy sprawia że warto !

Najgorzej jest wieczorami, gdy siadasz na łóżku i czujesz, ze tak na serio nie masz nic.

Teraz wiem, czego chcę, bo ta miłość daje sens. Tylko Ty, niech każdy wie, błędom chcę powiedzieć nie.. Powiedz gdzie odnajdę Cię..



Chcę żebyś był pewny tego co robisz, bo ja już nie mam sił znowu o kimś zapominać.

wyobraź sobie ze ja cię wcale nie zostawiłam, to ty nie dałeś mi powodu abym została

Nigdy nie ignoruj osoby która kocha i martwi się o Ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd.

Teraz kiedy siedzę w domu sama, tęsknota niszczy mój świat

chwilowo jestem nieważna, chwilowo jest ona..

bezcenne 'wypierdalaj suko' z jego ust.

Jeśli on leci za suką, to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno - niech ucieka. Tylko później niech nie skowycze pod drzwiami.

Bo lubię gdy sie starasz, gdy z zazdrości Ci odpierdala.

wiesz to nie jest tak że próbuję gdzieś uciec a nawet jeśli to możesz być pewny, że wrócę

kurwa, dobrze że wiesz lepiej ode mnie co robię i co czuje...

ciężko iść do przodu przed oczami mając przeszłość..


widzisz ich ? o , tam . to taka mała grupka wariatów , która kocha mnie całym sercem . nazywam ich przyjaciółmi .

możesz mówić o mnie co chcesz. W Twoich oczach mogę być nikim wiesz ? suka , dziwka , kurwa , szmata ? Te teksty są cienkie jak Twojej starej wypłata.


nie lubię, kiedy wspomnienia rzucają mi się na szyję nie lubię płakać, kiedy widzę Twoje zdjęcia nie lubię w sobie tego całego sentymentu, który owe łzy mi wyciska nie lubię, kiedy palcami dotykam Cię tylko na tym monitorze, bo inaczej już nie mogę.



teraz mówimy o fałszu, więc chyba będziesz w temacie, szmato.
Udaję silną, chce za wszelką cenę udowodnić, że nic nie jest w stanie mnie złamać, a w środku przeżywam wszystko 3 razy mocniej.

Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód



 nie wierzę w słowa, nie wierzę już w czyny, nie wierzę uczuciom i fałszywym ludziom.

tak często mam ochotę wyłączyć się z tego świata. odejść, nie pozostawiając po sobie żalu. z daleka od tych kłamstw, chamstwa, zdrad i fałszu, od tych jebanych uczuć, które tak bezlitośnie ranią ludzi. w takich chwilach zatracam się w muzyce, bo tylko ona rozumie ból.


To, że cały dzień się uśmiecham nie znaczy że jest już okej. i tak wieczorem zaleje mnie deszcz łez, wiem że kiedy zrobi się ciemno już nie dam rady grać.


Obiecuję, że kiedyś przejdę obok Ciebie. Wystrzałowa, szczupła brunetka z długimi włosami, na przesadnych obcasach, pachnąca seksem. Wtedy pomyślisz, że straciłeś zajebistą pannę, polecisz za mną, a ja dam Ci kosza. Zobaczysz co czułam.


nie możesz płakać, rozumiesz? nie pokazuj mu słabości. on i tak wie, że Ci nadal zależy. nie kompromituj się. wbijaj paznokcie w ściany, zatapiaj się w poduszkach, uduś swój krzyk. możesz zrzucać doniczkami z balkonu. tylko nie płacz, nie wolno Ci pokazać słabości.


Nie obiecuję Ci być bezbłędna, najlepsza czy idealna. Ale obiecuję być zawsze, pomimo wszystko.

Skończcie pierdolić, że walentynki was nie obchodzą, bo każdy dobrze wie, że gdybyście mieli z kim je spędzić to sralibyście z podniecenia.

przecież wiesz, że nigdy nie przyznam się do tego, ile dla mnie znaczysz.

- Wypijmy za błędy .
- to się ostro nawalimy.

Nikt nie wydaje się bardziej obcy niż ktoś, kogo się kiedyś kochało.

Lubię wspominać. Aczkolwiek chciałabym to wszystko zapomnieć. Ponieważ jakby nie były wspaniałe i tak pozostaną tylko wspomnieniami. To wszystko co było, już nie wróci, a jedyne co mi zostało to szara rzeczywistość.


Nikomu nie można ufać, pamiętaj.


ej bez kitu, przypominasz mi mojego przyszłego chłopaka.

czuję się żałośnie, czekając na wiadomość od Ciebie. po tym wszystkim co mi zrobiłeś. jestem gotowa Ci wybaczyć, pomimo tego, że jeszcze nie przeszło Ci przez myśl, żeby mnie przeprosić.

Przypadkowe znajomości, przypadkowe pocałunki, przypadkowe błędy.

Każdy ma chyba taką osobę, której nienawidzi z całego serca, bo to właśnie ta osoba zabrała to, co jest dla nas najważniejsze.

nie boję się ciemności , zboczeńców , pijawek , klaunów , sierot , dżdżownic , schizofreników , matematyki , wojny , melomanów , duchów , strychu , kościoła , podróbek pikowanych torebek Chanel , klęsk żywiołowych , szpilek , opuszczonych dzielnic , lesbijek , suszy , terrorystów , biedy , śmierci , nawet życia i masowej zagłady .. boję się , że kiedyś zobaczę cię z inną dziewczyną , martwię się o to , że będziecie parą . to największy kataklizm , jaki mógłby mnie spotkać .  pękłoby mi serce , i choć nie boję się kardiologów , pozwoliłabym mu obumrzeć do końca . 




 Brawo ! dotknęłam już dna. Lepiej Ci?

Może to prawda, że nie docenimy tego, co mamy dopóki tego nie stracimy. Ale może jest też prawdą, że nie wiemy co stracimy, dopóki tego nie znajdziemy.?


tak często się kłócimy. tak często się do siebie nie odzywamy. tak często najchętniej byśmy się pozabijali. tak często wiem , że jeśli chodzi o lojalność - jedno poszłoby za drugim mimo wszystko.

A gdy tylko dasz mi trochę czasu, obiecuję, że pokażę Ci co to prawdziwa miłość.

ziomek dasz radę tylko musisz w to uwierzyć. stań twarzą w twarz, z problemami czas się zmierzyć , nie wszystko jest stracone, wszystko zależy od Ciebie, postępuj tylko tak byś szacunek miał do siebie.


jak to dobrze mieć kogoś, kto zamiast mówić 'będzie dobrze' mówi 'nie będzie dobrze, ale jesteś na tyle silna, że sobie z tym poradzisz'.

chciałabym być obojętna na błędy, które popełniasz.



 Bo czasami trzeba walczyć do końca.







jesteś osobą, której zawsze dałabym wszystko!

każdy chce mieć to czego potrzebuje, a ja za to
co już mam serdecznie dziękuje.


kolejny joint - dedykuje go Tobie kolejne piwo pije za Twoje zdrowie




jesteś jak niezbędna część układanki

trochę cięższy oddech, trochę szybsze bicie
serca trochę więcej szczęścia.


za dużo popełnionych błędów żeby to wszystko naprawić

Nie pytaj mnie dlaczego Cię kocham, musiałabym Ci wytłumaczyć dlaczego żyję.

Nigdy nie było świetnie, ale wystarczało mi to, że byłeś przy mnie.
Poprostu bądź i już nigdy nie odchodź. Amen.



Być może istnieją czasy piękniejsze, ale te są nasze.

czerp z innych, ale nie kopiuj ich. bądź sobą.

ale najważniejsze to wiedzieć, że nic nie jest na zawsze. 

stań obok, przytul i powiedz, że już jesteś. tak niewiele, a uszczęśliwi, uwierz.

To jest coś fantastycznego, z czego nigdy nikt mnie nie okradnie.

trochę cięższy oddech, trochę szybsze bicie serca, trochę więcej szczęścia.



nie ma nic głupszego niż odchodzenie dla czyjegoś dobra.

Dokąd idą ci, którzy już nigdy nie wracają?

Nie ogarniam tego, ale wiem, że jestem szczęśliwa.



rozgrzewaj mnie, tak jak rosół w niedzielne popołudnie

jedyne co czuł kiedy mnie do siebie przytulał to moje
piersi uciskające jego klatkę piersiową, nic więcej


dziś piję za Ciebie, za Twój uśmiech i nic nie znaczące spojrzenia



prawdziwa kobieta walczy o to co kocha 
- leniuszeek! - ja nie jestem leniwa! po prostu cierpię na
wrodzoną wadę dysfunkcji systemu motywacji

wyrwać to możesz mój drogi marchewkę z grządki a nie dziewczynę




czuję to pod skórą, że u Ciebie nie jest spoko 

są rzeczy, które albo rozumie się w lot, nawet bez
słów, albo nigdy się ich nie zrozumie..


dlaczego Bóg nazywa się Bóg? bo Pezet było już zajęte.




gdyby więcej się kochali, a mniej gadali było by lepiej

hej kochanie, to moich kilka myśli, dziś my to powód
do zazdrości dla nich wszystkich.


coraz trudniej wyczuć kłamstwa mieszające się w codzienności.



- co o nim myślisz? - szału nie ma, staniki nie latają
prawdziwa miłość przetrwa wszystko, jeśli grasz w tę
grę, to musisz grać czysto.


nigdy nie bądź nieśmiała, bo przez nieśmiałość, tracimy najwięcej

Kuła swoje ciało szpilką aby sprawdzić, czy nadal czuje ból.
Spoglądając w puste lornetki butelek dyskutują o amerykańskich filmach.

Teraz już nawet to co dzieje się w serialu cieszy mnie bardziej niż rzeczywistość.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz